KOMUNIKACJA Ze starostwem


Strona internetowa Powiatu Pilskiego to miejsce, w którym zarówno mieszkańcy, przedsiębiorcy jak i lokalni działacze znajdą szereg ważnych informacji i aktualności. W 2021 r. na stronie internetowej Powiatu Pilskiego zamieszczano aktualności i komunikaty oraz liczne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez powiat, gminy oraz organizacje pozarządowe.


W 2021 r. na stronie internetowej powiatu zamieszono łącznie 456 artykułów. Do każdego stworzonego artykułu tworzona była dokumentacja fotograficzna lub grafika poglądowa.


Na stronie internetowej powiatu funkcjonował kalendarz wydarzeń, a także inne podstrony dedykowane poszczególnym inicjatywom np. funduszom pomocowym. Równocześnie zamieszczane były także posty, filmy i wydarzenia na powiatowym facebooku. W 2021 r. zamieszczono łącznie 651 postów, Dodatkowo YouTube – 76 materiałów video.

Strona internetowa Powiatu Pilskiego


Kwartalnik Informacyjny ,,Prosto z powiatu".W 2021 r. wydano i rozdysponowano 1 numer Kwartalnika Informacyjnego "Prosto z Powiatu", za pośrednictwem którego przekazano najważniejsze informacje dotyczące działalności Starosty, Rady Powiatu oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Pile w 2021 r., a także przedstawiano realizowane przez mieszkańców inicjatywy i projekty.